Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Cortech Бендер Јава Фланелен Боксери (Мал) (Бура Сив)

Cortech Бендер Јава Фланелен Боксери (Мал) (Бура Сив)

DEN 3119.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон.На Бендер памук фланелен боксери јава маица не е вашата стандардна прашање гранџ рок кошула.Оди напред, се направи ruckus.Скриени под солиден надворешноста на "Бендер" ќе најдете заштитни карактеристики способен за fending исклучи дури и рогови на бик. 4.5-унца 100% памук фланелен боксери надворешниот слој.Лактот и рамото влијание зони содржи слој на Du Pont™ Kevlar®.Целосно наредени со Syncromesh™ висока издржливост абразија-отпорни мрежа.Брзо и zippered главниот затворање.Три внатрешни работи складирање џебови, вклучувајќи dual-snap сокријат носат торбичка.Snap пред градите и zippered страна џебови.Еден snap кошула ткаенината.Под та.

Спецификација

Избор на клиент