Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Cortech Бендер Јава Фланелен боксери (Голема) (ЦРВЕНАТА Плима)

Cortech Бендер Јава Фланелен боксери (Голема) (ЦРВЕНАТА Плима)

DEN 3119.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

На Бендер памук фланелен боксери јава маица не е вашата стандардна прашање гранџ рок кошула.Оди напред, се направи ruckus.Скриени под солиден надворешноста на "Бендер" ќе најдете заштитни карактеристики способен за fending исклучи дури и рогови на бик. 4.5-унца 100% памук фланелен боксери надворешниот слој.Лактот и рамото влијание зони содржи слој на Du Pont™ Kevlar®.Целосно наредени со Syncromesh™ висока издржливост абразија-отпорни мрежа.Брзо и zippered главниот затворање.Три внатрешни работи складирање џебови, вклучувајќи dual-snap сокријат носат торбичка.Snap пред градите и zippered страна џебови.Еден snap кошула ткаенината.Под та.

Спецификација

Избор на клиент