Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Excelta - 213C-N - Четки - Cleanroom Безбедно - Straight -Три - Ѕвезда НАУМ со Statig09 Влакната, 0.32 Висина, 0.32 Широк, 4.75 Должина

Excelta - 213C-N - Четки - Cleanroom Безбедно - Straight -Три - Ѕвезда НАУМ со Statig09 Влакната, 0.32 Висина, 0.32 Широк,

DEN 399.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Св со Statig09 влакната.Исправен.Cleanroom безбедно.Дизајнирани за општа чистење во тесни места.На 213 C-N три ѕвезда чиста соба безбедно четка има нерѓосувачки челик рачки и нови Statigo9 влакна влакната.На влакната се механички стегната во рачка за максимална влакна задржување.На влакна се слични на најлон, освен тие се статични, dissipative со површина resistivity на 10⁶ ohms/sq.Вкупната Должина е 4.75 инчи долго со .32 инчен дијаметар справи со .38 инчи долго и .38 инчен широк влакната.Таа не ќе пролее или slough и е cleanroom компатибилни.

Спецификација

Избор на клиент