Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Philips Sonicare DiamondClean Smart 9500 Серијата Полнење на Електрична Енергија Четка за заби со Полнење Патување Случај, Целосна Орална Нега, Месечината Сина, HX9957/38

Philips Sonicare DiamondClean Smart 9500 Серијата Полнење на Електрична Енергија Четка за заби со Полнење Патување Случај,

DEN 7174.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Кој Sonic технологија, 5 четкање режими и паметни четка шефот на владата за спарување технологија, Philips Sonicare Diamond Clean Smart Батерија четка за заби ја испорача најдобри плакета отстранување, заболување на здравјето и белење перформанси. 5 начини : Чиста, Бела+, Длабоко Чистење+, Нивно Здравје, Јазикот Care & 3 интензитет нивоа.Philips Sonicare Diamond Clean Smart оди подалеку од традиционалните средства за чистење да се достави до 10x повеќе плакета отстранување, ги отстранува 100% повеќе дамки во само 3 дена и за подобрување на Здравјето на Непцата до 7x во само 2 недели . 4 различни smart четка главата видови автоматски пар со соодветно четкање на владата и паметни сензори обезбеди реално време повратни информации.Брзина : До 62000 четка движење/мин.Најдоброто од Philips Sonicare.Тоа, исто така, има визуелен притисок сензор за да ве извести кога ќе се четкање на заби е премногу тешко.Своето полнење стакло кои може да се користи за да го полните или да го исплакнете ја устата после миење на забите.

Спецификација

Избор на клиент