Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Црна Кањонот Бамбус & Сл Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

Црна Кањонот Бамбус & Сл Миризливи Коса Масло Третман и Косата Detangler

DEN 835.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Мирис : Бамбус & Сл (Зен-како, мирни и чисти со зелени смокви, бамбус лисја, заостанува орхидеи во сандаловина бамбус позадина).Црна Кањонот на Црна Кањонот остави во спреј за коса климатизација масло третман.Косата Detangler помага да се олабават и подмачкување на косата јазли.Достапни во 1000 мирис опции. 1 Мл Коса Масло Третман, 4 Мл Detangler.Мирис : Бамбус & Сл (Зен-како, мирни и чисти со зелени смокви, бамбус лисја, заостанува орхидеи во сандаловина бамбус позадина).

Спецификација

Избор на клиент