Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Desktop File Кабинет со Заклучување на Погоден за Датотека Сортирање Шкафче A4 Податоци Кабинет Складирање Кутија Мулти-Слој 2 Бои 30×38.5×32cm (Боја : A)

Desktop File Кабинет со Заклучување на Погоден за Датотека Сортирање Шкафче A4 Податоци Кабинет Складирање Кутија Мулти-Слој

DEN 4752.72
 

Достапно за нарачка
Залиха

МАТЕРИЈАЛ : Направен од високо-квалитет на МДФ, стабилна структура, не е лесно да се деформира, издржливи.ДИМЕНЗИИ : Должина : 300мм, Ширина : 385mm, Висина : 320mm, 2 бои за да изберете од.SECURITY КОДОТ : датотеката кабинет е опремен со брава и клуч за заштита на вашите датотеки безбедно и ефикасно.МУЛТИ-СЛОЈ ДИЗАЈН : 3 цртачи на датотека кабинет дизајн, така што вашите датотеки може да биде ефикасно да се класифицираат и да се лесно да се најде, тоа е добар помошник за канцелариски работници.НАЈДОБРИ SERICE : Ние се стремиме да ви обезбеди најдобар квалитет на производите и најдобрите клиент искуство.Ако не сте задоволни, ве молиме слободно контактирајте со нас, на сите пораки ќе се одговори во рок од 24 часа. *Параметри на производот : Име на Производот : Десктоп Датотека Cabinet Product материјал : висока густина board Product слој : 3 layers Product модел : XD-5703 Product големина : 300мм × 385mm × 320mm Scope на примена : училишта, болници, заводи, архиви, библиотеки, семејства, итн.Совети : 1. Со оглед на големината на производот е рачно мери, ќе има некоја грешка од 1-4cm, ве молам, прости ми, ви благодарам.2. Поради разликата на екранот, боја на производот може да биде малку поинаков од вистинските бои, ве молиме да се разбере.3. Производот содржи само датотеката носителот, и други елементи, се користат само за снимање ефекти, ве молиме да се разбере.Нашите производи се со добар квалитет и одлична цена.Ако имате било какви проблеми или прашања пишете ми и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа.Добредојдовте на нашата продавница, ние имаме многу нови производи на чекање за вас!Среќен шопинг.

Спецификација

Избор на клиент