Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Yimobra Вафли Ткаат Бања Туш Завеса со Snap во Ткаенина Лагер Сет, Хотел Квалитет Водоотпорен и Машина Перат Завеси со Мрежа Врвот на Прозорецот за Тушеви и Кади, 72 x 72, Све

Yimobra Вафли Ткаат Бања Туш Завеса со Snap во Ткаенина Лагер Сет, Хотел Квалитет Водоотпорен и Машина Перат Завеси со

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Хотел Квалитет : туш завеса се направени со 240 gsm тешка категорија "Памук" се Чувствувам Полиестер Ткаенини, исто така, постојат два магнети на дното на лагер ќе помогне да се задржи туш завеса во место.Премиум квалитет обезбедува трајна употреба.Три-во-Едно Поставено : Постојат Вафли ткаат туш завеса и монтажни лагер, и 12 метални куки вклучени, целиот 3-in1 сет нуди комплетно решение за кадата или одложи.Mesh Врвот на Прозорецот : Уникатен топ дизајн им овозможува на воздухот да циркулира, види-преку додека одржување на приватноста, создавање на спа туш искуство.Вода Доказ : Двете туш завеси и лагер поставени се водоотпорен да ги споделите со вода планирам исклучување и брзо да се исуши.Лесно да се чисти-Машина перат во ладна вода, се суши брзо.Екстра јаки ткаенина и тесни полите може да се избегне намалување и деформација.

Спецификација

Избор на клиент