Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
atFoliX Екран Заштитник Компатибилен со Honeywell ScanPal EDA51 Екран Заштита Филм, Анти-Рефлективен и Шок-Апсорбирање на FX Заштитник Филм (2X)

atFoliX Екран Заштитник Компатибилен со Honeywell ScanPal EDA51 Екран Заштита Филм, Анти-Рефлективен и Шок-Апсорбирање

DEN 263.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Додаток@Foli X - произведени во Германија *** Стрес - и балон-бесплатна инсталација на Екранот Заштита Филм поради оптимизиран леплив слој - совршен држете се отстранува без да остават остатоци.Отпечатоци од прсти на екранот може да се намали со Екран Заштитник.Остатоци-бесплатно отстранување.FX-Antireflex Екран Заштитник од at Foli X, ги заслепуваат-слободни и шок-апсорбирање, компатибилен со Honeywell Scan Pal EDA51 - интегрирана шок апсорбирање на TPU слој - анти-рефлективен ефект - нечистотија-отвратителен површина - стабилна и безбедна - особено лесно mounting Shock апсорпција и safe Screen Заштита Филм направен од тешки и енергија се апсорбира TPU. Анти-рефлективен ефект се должи на фино мет површината.Анти-шок : Високо шок-апсорбирање ефект благодарение на интегриран TPU апсорбер слоеви.Antireflection coating The фино мет површината значително го намалува досадни рефлексии на екранот, а минимизирање на острината и контраст.Значително подобрување на читливост на екранот кога работат во сончева светлина и под силни извори на светлина.Обемот на испорака - 2 x FX-Antireflex Екран Заштита Филм компатибилен со Honeywell Scan Pal EDA51 - ткаенина за чистење - инсталација на алатката (squeegee)- Прав смена налепница - Линк за да повеќејазични, што може да се види монтажа инструкции (вклучувајќи монтажа видео)Пакети за уреди со повеќе екрани (на пр.Нечистотија-отвратителен и robust The мет површината едвај дава отпечатоци од прсти и нечистотии шанса.FX-Antireflex Заштитник Филм : Отсјај-бесплатно, шок-апсорбирање, совршено се вклопуваат и се компатибилни со Honeywell Scan Pal EDA51.

Спецификација

Избор на клиент