Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Плоштад D Trilliant 30 amp 2 Пол Коло Прекинато SDT230

Плоштад D Trilliant 30 amp 2 Пол Коло Прекинато SDT230

DEN 710.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

SDT230 SQD МИНИЈАТУРНИ BRKR 240 V 30 A TRILLANT Schneider Electric, МИНИЈАТУРНИ BRKR 240 V.SDT230 SQD МИНИЈАТУРНИ BRKR 240 V 30 A TRILLANT Schneider Electric, МИНИЈАТУРНИ BRKR 240 V 30 A TRILLANT Спецификација за Производ Сосема ШНАЈДЕР ЕЛЕКТРИЧНИ 00785901087731 Висина 1.4000 Висина Единица ВО Објект Статус Должина 3.0000 Должина UOM ВО Бродови Товар Нема Бродови Земјата.Право на забрзана превозот Да Ширина 3.2000 Ширина UOM ВО.

Спецификација

Избор на клиент