Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Juvielich M10x100mm Двојно Чело Закачалка Завртки Јаглероден Челик Само Прислушување Завртки за Скалило Палубата Оградата Дрво Пост Инсталација Сребро Сина Тон 8PCS

Juvielich M10x100mm Двојно Чело Закачалка Завртки Јаглероден Челик Само Прислушување Завртки за Скалило Палубата Оградата

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

ДИМЕНЗИИ : Должина : 100mm/3.93";Навој Дијаметар : M10;Дрвени Завртки Тема Должина : 60mm/2.36";Машина Завртка Тема Должина : 30мм/1.18".ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Направен од висок квалитет на јаглероден челик,тешко и unpliant,цинк позлатен површина,значително зголемување на отпорност на корозија.ПРЕДНОСТ : Добро за дрвен мебел jointing.Дрво завртка тема на едниот крај и машина завртка тема на другиот крај.ШИРОКО ПРИМЕНА : Деца мебел,пет мебел,железо мебел,отворено мебел,апарати за домаќинство мебел,цврсто дрво мебел,прилагодено на мебел,канцелариски мебел,заштита на животната средина мебел итн.ПАКЕТ СОДРЖИНА : 8 PCS x Двојно Чело Завртки.Опис : 1.Направен од висок квалитет на јаглероден челик,тешко и unpliant,цинк позлатен површина,значително зголемување на отпорност на корозија. 2.Децата мебел,пет мебел,железо мебел,отворено мебел,апарати за домаќинство мебел,цврсто дрво мебел,прилагодено на мебел,канцелариски мебел,заштита на животната средина мебел итн. 3.Јаглероден челик двојно-на чело завртки се првите фиксирани во средината рамен крајот со предвремените хексадецимален клуч и ја заклучи во само-прислушување крај со сила.Ако нема рамен крајот во средината,постои хексагонална жлебот на механички навој крајот.Тоа исто така може да се инсталира и управува со шестоаголни клуч.Спецификација : Име на Производ : Двоен на Чело Завртки Бренд : Juvielich Материјал : Јаглероден Челик Боја : Сребро Сина Тон Површински Третман : Цинк Позлатен Вкупна Должина : 100mm/3.93" Навој Дијаметар : M10 Дрво Завртка Тема Должина : 60mm/2.36" Машина Завртка Тема Должина : 30мм/1.18" Пакет Содржина : 8 PCS x Двојно Чело Завртки.

Спецификација

Избор на клиент