Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Newmind Подводни Нуркање Топката Заеднички Рака Менгеме Планината за да се Поврзете Strobe/Видео

Newmind Подводни Нуркање Топката Заеднички Рака Менгеме Планината за да се Поврзете Strobe/Видео

DEN 287.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

* Лесен алуминиум легура обработка на топката главата приклучок за да се сретне високо прецизен и потрајни барања. * Лесен алуминиум легура обработка на топката главата приклучок за да се сретне високо прецизен и потрајни барања. * Да имаат повисок степен на слобода за да се прилагоди на насоката на. * Широк опсег на силна практичност, е фотографија ентузијасти одличен избор. * Може да ротира 360 степени, и може да се ротира околу 80 степени во хоризонтална насока. * Се справи со дизајн, секако погодна за прста и го направи на смола за подобрување на неговата оперативност, со пониска потрошувачка на енергија, лесно да се изгуби, се прилагоди на агол во однос на заедничкиот раце цврсто менгеме топката зглобовите.Опис : - Лесни алуминиумски легури обработка на топката главата приклучок за да се сретне високо прецизен и потрајни барања - се Справи со дизајн, секако погодна за прста и го направи на смола за подобрување на неговата оперативност, со пониска потрошувачка на енергија, лесно да се изгуби, се прилагоди на агол во однос на заедничкиот раце цврсто менгеме топката зглобовите - Може да ротира 360 степени, и може да се ротира околу 80 степени во хоризонтална насока - Имаат повисок степен на слобода за да се прилагоди на насоката на Широк спектар на силна практичност, е фотографија ентузијасти голема choice Specification : - Материјал : Алуминиум Легура - Боја : Црна Димензии : 59 x 62 мм / 2.32 x 2.44 inch Package Вклучува : 1 Парче Нуркање Пеперутка Clip (Другите не се вклучени) : се Должи на разликите помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја.Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење, ве молиме проверете ја големината внимателно пред да го купи објектот.Ви благодариме!.

Спецификација

Избор на клиент