Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Моќта Линија на Филтерот, 0.1 µF, 250 VAC, 16, EMI, RFI, Брзо Поврзување, 700 µH

Моќта Линија на Филтерот, 0.1 µF, 250 VAC, 16, EMI, RFI, Брзо Поврзување, 700 µH

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Цена За : Секоја Capacitance : 0.1 µF Напон Оценка : 250 VAC Тековна Оценка : 16 A Филтер Тип : ЕМИ, RFI Филтер Терминали : Брз Поврзете Inductance Мин : 700µH Истекување Current Max : 3.69 ма Палета на производи : FN2010 Серија.FN2010 M-16-06 - .

Спецификација

Избор на клиент