Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
1/4-20 x 2 1/4 Груб Навој Тема Сечење Завртка 6 Лобус Рамна Глава Типот F Нерѓосувачки Челик 18-8 Pk 750

1/4-20 x 2 1/4 Груб Навој Тема Сечење Завртка 6 Лобус Рамна Глава Типот F Нерѓосувачки Челик 18-8 Pk 750

DEN 1185.60
 

Достапно за нарачка
Залиха

Сите ASMC Индустриски сврзувачки елементи се гарантира да биде од највисок квалитет и сме целосно може да се следат и многу контролирана., може да се разликуваат од тие на сликата.Производите се гарантира да се исполнат спецификациите на кои тие се произведени.Ако имате било какви прашања или сомнежи, или ако вашите барања вклучуваат специфични димензии, ве молиме контактирајте со нас пред ставање на својата цел.

Спецификација

Избор на клиент