Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
wsloftyGYd самолепливи Акрилик Rhinestones се Држи На Scrapbooking Занает Налепница Лента Розова

wsloftyGYd самолепливи Акрилик Rhinestones се Држи На Scrapbooking Занает Налепница Лента Розова

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Добредојдовте на нашиот магазин ние ажурирање на вести производи листата секојдневно,ве молиме да ги задржи очите на нас.Нашиот стил е многу иновативни, што ќе ви овозможи да брзо да излезе од толпата и да ја зголемите вашата самодоверба и задоволство.Одлуки, подарок завиткување и декорирање објекти.Тип : Ленти Стил : Мода Количина : 1 Ролна.Материјал : Акрил, Rhinestones Карактеристики : Корисни, DIY, Лепило, Занаети.Спецификации : Одлична за бележник, карти, да се видиме.Одлуки, подарок завиткување и декорирање објекти.Карактеристики : Корисни, DIY, Лепило, Занаети Големина : 1.8 cm x 50cm/0.71" x 19.69" (Прибл.) Белешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакетот Вклучува : 1 Ролна Лента.

Спецификација

Избор на клиент