Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
sccs Туш Хотел Нетранспарентно Туш Завеса - Водоотпорен Mezzanine Туш Завеса Слободен Удар со Кука, 7272

sccs Туш Хотел Нетранспарентно Туш Завеса - Водоотпорен Mezzanine Туш Завеса Слободен Удар со Кука, 7272

DEN 1512.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Едноставен стил, бела plaid туш завеса големина 72 * 72 инчи,.Не е водоотпорен. 93% PEVA ткаенина, дебели дизајн.Се хранат кука, големина : 1.1 * 1.8 во, лонгитудинални, дебелина 0.2 во, странични дебелина 0.23 во,.Еколошки печатење и боење материјали.Туш завеса е компактен, вертикална и удобно, создавање на топло и удобно семејна атмосфера.Ова е голема бања оркестарот и ќе уживате во релаксирачка бања време.Едноставен и елегантен Европската style Open на бања и да живеат луксузен живот Материјал : PEVAStyle : Популарни Style Specifications : 72 * 72 inches Name : Бела Plaid Туш Curtain Easy за употреба : додадете вистинска вредност и длабочина на бања оркестарот.Голема туш завеса : Погоден за сите бои на крпи, теписи, бања душеци и сите други бања додатоци.

Спецификација

Избор на клиент