Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Кејт Aspen Модерна Класика Хексагонални Корист Кутија (Сет од 12), Бела, Црна и Златна

Кејт Aspen Модерна Класика Хексагонални Корист Кутија (Сет од 12), Бела, Црна и Златна

DEN 337.92
 

Достапно за нарачка
Залиха

Бела 3 D хексагонални корист кутија има бела plaid или мрежа шема, како и точка модели и златна фолија граници.Мерки 3.38""W x 1.85""H x 2.91"на"Д Направени од cardstock.Се продаваат во групи на 12. Кејт Aspen модерна класика хексагонални корист кутии во сет од 12 се исто така совршени за булчински туш услуги или роденден услуги, како и!.

Спецификација

Избор на клиент