Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Моќ Електронски Трансформатор Напон 220V на AC 12V Електронски Трансформатор Напон Конвертор 20-60W Smart Напојување Возачот

Моќ Електронски Трансформатор Напон 220V на AC 12V Електронски Трансформатор Напон Конвертор 20-60W Smart Напојување Возачот

DEN 201.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

Премиум Квалитет : Оваа власт електронски трансформатор може да се конвертира 220 V за 12 V, подобрување на моќ квалитет.Целосна моќ, големи надоместок, стабилен излезен напон, без бучава.Практична Алатка : Сигурни и практични, може да го поддржи затемнување, сегментација, далечински управувач.Ултра тенок школка случај, компактни димензии и мала тежина, лесно да се инсталира.Производ Кратка : Оптимизиран коло појавување дизајн обезбедува повеќе стабилна и флексибилна пренос, која помина строгата контрола на квалитет, може да се користат со доверба.Адаптација опсег : низок напон светилка20 W Светилка монистра 3pcs може да се користи, повеќе од 3pcs треба да се користи високо wattage трансформатор за да се биде во можност да го издржат.Избор на метод на електронски трансформатор : 1. Изберете истата трансформатор моќ врз основа на оригиналните светилка; 2. Изберете според вкупна моќност од вкупниот број на светилки.Спецификација : Состојба : 100% сосема нов Тежина : 60-106g/2.1-3.7 оз Моќност : 20-60 W Големина на : 6.5 * 3.5 * 2.1 cm / 2.6 * 1.4 * 0.8 во Пакет Листа : 1 x Електронски Трансформатор Забелешка : 1. Текст линија (црвена линија) ВО : 220 V-240 V; Излезна линија (сива линија и бела линија)ИЗЛЕЗ : 12 V. 2. Овој производ е посветен на халоген G4 светилка чаши или халоген G4 светилка монистра и не може да се користи на LED.

Спецификација

Condition:
100% brand new
Weight:
60-106g/2.1-3.7oz 
Power:
20-60W
Size:
6.5 * 3.5 * 2.1cm / 2.6 * 1.4 * 0.8in
Package List:
1 x Electronic Transformer :
Note:
1. Input line (red line) IN:
220V-240V; Output line (gray line and white line)OUT
2. This product is dedicated to halogen G4 lamp cups or halogen G4 lamp beads and cannot be used on LED. :

Избор на клиент