Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
profectlen-НИ Алуминиум 903 Масло Филтер главниот Штекер Клуч 74MM

profectlen-НИ Алуминиум 903 Масло Филтер главниот Штекер Клуч 74MM

DEN 1699.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Изработен од квалитетен материјал, практична и издржлива.Компактна големина, светлосни во тежина.Едноставни за употреба и лесно да се носат.Изработен од квалитетен материјал, практична и издржлива.Компактна големина, светлосни во тежина.Едноставни за употреба и лесно да се носат.

Спецификација

size:
80x40x80mm
Product List:
1 x oil filter core :

Избор на клиент