Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Детска Четка, Сите Заоблени Деца У Облик Четка за заби, 360° Орален четкичка за Заби за да 2-12-годишниот Деца, Заоблени Деца У Облик Четка за заби, U - Тип Ѕвезда Моделира

Детска Четка, Сите Заоблени Деца У Облик Четка за заби, 360° Орален четкичка за Заби за да 2-12-годишниот Деца, Заоблени

DEN 91.92
 

Достапно за нарачка
Залиха

【Се направи Бебе и Сакам Четкање】 Ергономски U-облик четка главата, погоден за формата и механика на детските заби структура.единствени дизајниран за деца тендер непцата и чувствителни заби. 【Храна Одделение Силиконски Материјали】Мека pacifier одделение силиконски, мека гребенот околу забите 360 степени, овозможува пријатно чувство на четкање, оригиналниот чистење начин, ефективно длабоко чистење, нема да им наштети на непцата, заштита на децата глеѓ. 【Симпатична Дизајн】 слатки и интересни бебе четка за заби прави децата повеќе да се забавуваат во четкање на забите.Им помогне на децата да развијат здрав четкање навики. 【360° Cleanning】Бебе прст четка за заби со U-форма четка глава може да се исчисти околу забите повеќе поеколошки!Децата U-облик на четки за заби се стручни за децата орална нега. 【Услужни Влакната】 услужни влакната не го оштети вашето бебе е непцата.Чиста секој агол на вашите заби и да го заштити вашето бебе е непцата.Дршката погоден за бебе дланка го прави полесно за бебето да се користи.Ѕвезда, Фан-во Облик на детска Четка за заби Со U-Облик на Четка за заби Главата Тип : Четка за заби Материјал : Силикон Боја : Сина, Розова Вклучување : 1x Четка за заби Известување: Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен,1cm=10мм.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.

Спецификација

Избор на клиент