Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
За Lexus ES 300/330 2002-2006 S/Јачина на Светлина Собранието Возачот Страна

За Lexus ES 300/330 2002-2006 S/Јачина на Светлина Собранието Возачот Страна

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Точно одговара на ОЕМ# : 81741-33021 и Partslink# : LX2532102. Ги исполнува или го надминува DOT & SAE согласност стандарди.Собранието вклучува светилки, леќа, домување, и чашката.Фабрички Запечатени - Сосема нови во кутија. 1-година ограничена гаранција.Компатибилна Со Следниве Возила : Компатибилен Со Lx Es300 2002 Compatible Со Lx Es300 2003 Compatible Со Lx Es330 2004 Compatible Со Lx Es330 2005 Compatible Со Lx Es330 2006 Guarantees И Гаранции : 30-Ден на Задоволство Гаранција 1 Година Ограничена Гаранција Направен Да Трае : Овој Објект Е Изграден Со Високо Квалитетен Материјал И Ригорозно да се Тестираат за Да се Обезбеди Структурна Сила И Интегритетот на Нашиот Тим Во Karparts360 Би Сакал Да Ви се Заблагодарам За Разгледување на Нашиот Оглас.Се Надеваме Дека Ќе се Најдат на Овој Шопинг Искуство Да Биде Лесно И Брзо.Бидејќи Вашиот Satisifcation Е Наш Врвен Приоритет, Ве Молиме Да Знаат Дека Секој Karparts360 Објект Доаѓа Со 1-Година Ограничена Гаранција.

Спецификација

Избор на клиент