Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
MLJY Возило-Монтирани Електронски Безжична Bluetooth Медиа Копче на Далечинскиот Selfie Контрола Започнете Siri Автомобил, Мотоцикл Воланот Музика за iOS или Android

MLJY Возило-Монтирани Електронски Безжична Bluetooth Медиа Копче на Далечинскиот Selfie Контрола Започнете Siri Автомобил,

DEN 1408.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

0 и повисоко (поддршка i Phone 7 и i OS10), Android OS 4.МУЛТИ-ФУНКЦИЈА : Овој безжичен мобилен телефон Bluetooth далечински управувач автомобил Bluetooth контролер е медиуми за контрола на копчето што ви овозможува да пуштите или паузирате музиката, вратите назад или брзо напред песни, ја зголемите или намалите јачината на звукот, и има за штедење на енергија.

Спецификација

Product size:
36*36*8.5mm
Product net weight:
10.3g
Material:
ABS plastic + metal
Package Included:
1*Bluetooth media button(battery included) :
1*English user manual :
1* bracket :
Notes:
Matters needing attention:
1:
Connect the mobile phone/tablet via Bluetooth, which can control music playing/pause/,music switching/volume adding and subtracting/calling siri, etc.
2:
Party control is dedicated to mobile phone/tablet, so you can't connect and control CD/DVD/ navigation/Android navigation, but call Google Voice Assistant.
3. The party control can be installed on the steering wheel and bicycle handle of the car, and control the mobile phone wirelessly. The mobile phone can press the Bluetooth :

Избор на клиент