Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Plusrite 3237 03237 - MR16X-Живот/Exn - 50W Fl Mr16 Халоген Сијалица,

Plusrite 3237 03237 - MR16X-Живот/Exn - 50W Fl Mr16 Халоген Сијалица,

DEN 131.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Plusrite САД произведува и носи голем број на квалитетни производи во Осветлување индустрија.Plusrite бренд светилки за голема претстава.Поплава.Plusrite САД нуди широк спектар на производи за да ги задоволи сите на потребите на нашите клиенти.Plusrite САД произведува и носи голем број на квалитетни производи во осветлување индустрија.Нашите производи се со висок квалитет, сигурен и издржлив.

Спецификација

Избор на клиент