Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Звезда 6196 втората светска војна германски Медиум Резервоарот Pz V AUSF. На Пантер

Звезда 6196 втората светска војна германски Медиум Резервоарот Pz V AUSF. На Пантер

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Воена резервоарот модел пластика, размер 1 : 100, да се состави.Ова високо квалитетни пластични комплет е да скала модел на германски тенк Пантер.Овој комплет е детален скала модел за хобисти.Лепак и боја се продава одделно.Предупредување гушење опасност, содржи мали делови.Вистински производ може да се разликува малку од фотографии е прикажано.Пакет Димензии : 16.2 L X 3.8 H X 12.9 W (сантиметри).

Спецификација

Избор на клиент