Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
(7000 компјутери) #10-32 X 1/2, Trilobe Тема Возен Завртки за Метал, Хексадецимален Дупчиња Вовлечен за Миење Главата, Челик, Зелена Цинк

(7000 компјутери) 10-32 X 1/2, Trilobe Тема Возен Завртки за Метал, Хексадецимален Дупчиња Вовлечен за Миење Главата,

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Исто така, познато како нишка за формирање на завртки, нишка возен завртки, trilob завртки, или trilobe завртки.Дијаметар (Номинална) : #10 Diameter (Димензија) : 0.193"Нишка на Теренот : 32 Length (Номинална) : 1/2"Категорија : Тема Возен Screws System на Мерење : НИ Units Brand : Aspen сврзувачки елементи®Форма и Дизајн : Trilobe Триаголен Тело со Теми за Metals Head Стил : Хексадецимален Вовлечен за Миење Head Drive Стил : Хексадецимален Дупчиња Drive Threading : Машина Завртка Threading Thread Должина : Целосна Thread Thread на Ветер : Десен Thread Material : Steel Coating : Цинк Позлатен и Waxed Coating Боја : Green Standards и Спецификации : ASME B18.6.3 и SAE J81 NB : Производ слики се заштитени со авторски права уметнички претставувања кои не може да се одрази на производот точниот изглед, пропорции и/или роднина димензии.

Спецификација

Избор на клиент