Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
PonyCycle Модел U-2021 Возење на Коњ Играчка Кадифен Одење на Животински Црн Коњ Мала Големина на Возраст Од 3-5 Ux326

PonyCycle Модел U-2021 Возење на Коњ Играчка Кадифен Одење на Животински Црн Коњ Мала Големина на Возраст Од 3-5 Ux326

DEN 6936.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

КАРАКТЕРИСТИКИ - Pony Cycle играчка симулира возење на вистински пони, исто така, steers лево и десно.ЗАБАВНО - За внатрешна и надворешна употреба, момчиња и девојчиња да се прошетаат, секогаш кога тие сакаат.АЖУРИРАНИ ТРКАЛА – Без да се запре прстен, тоа е надграден за неспокојот возење.Поголем контакт област прави постабилен употреба.KIDPOWERED - Нема Батерии, Не се електрични.ПАУЗА ФУНКЦИЈА – Дизајниран со рака пауза, ќе ги носи на пони на безбедна запре.РЕАЛНИ ЗВУЧНИ – Електронски neighing и галоп се огласува кога копчето е притиснато.Pony Cycle е Првиот светски Симулирани Јава Играчка која не се потпира на батерии или на електрична енергија, но на детето сопствената моќ.Наместо традиционалните Лулка Коњи и Пролет Коњи кои ги возачот на едно место, Pony Cycle овозможува на детето да се прошетаат, секаде каде што тие сакаат, што ги прави да се чувствуваат како тие се на вистинскиот horse.By нежно бие нагоре и надолу во седло, детето го прави главата и нозете се движат напред и назад, propelling на Pony Cycle напред во галоп движење.Една од најдобрите работи за Pony Cycle е дека не само што направи прекрасен играчка, тоа е исто така одлична форма на вежбање.Кога децата се движи нивната Pony Cycle тие се обучуваат на одредена група мускули, што значи дека тие расте посилно и поздраво иако имаат одлично време!Возат на Pony Cycle е сосема безбеден.Тоа е најдобро да се најде рамна, тврда подлога.

Спецификација

Избор на клиент