Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Пума IP Ла Caza Портокал Micarta III шпански Направени Виткање Џебен Нож

Пума IP Ла Caza Портокал Micarta III шпански Направени Виткање Џебен Нож

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Рачно изработени од страна на Квалификувани шпански Занаетчии.Сечилото Должина : 84 mm, Затворен Должина на : 110 mm, Нож Тежина : 114 g.Челик / Цврстина : Молибден-Vanadium германски Сечилото / 56-58 HR Тестирани и Proofmarked.Портокал Micarta Скали со Нерѓосувачки Челик се Зајакнат.Пума IP меѓународната производство на ПУМА - ПУМА IP - се базира на успешната соработка помеѓу ПУМА Solingen со избрани шпански партнер-производители.Дизајн, производство, надзорот и контролата на квалитетот се врши од страна на ПУМА, на ножеви се направени во Шпанија.Резултатот е рамномерен спектар на ножеви за лов и пешачење активности во најдобра цена-перформанси сооднос.

Спецификација

Избор на клиент