Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
14 инчи. x 72 инч.Зелена Епоксидна 5-Полица за Полнење со 74 инч.Мислења. Shelving Единица За Складирање Рек Комунални Рек Гаража Полиците Се Прикаже Багажник

14 инчи. x 72 инч.Зелена Епоксидна 5-Полица за Полнење со 74 инч.Мислења. Shelving Единица За Складирање Рек Комунални

DEN 986.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Оваа зелено епоксидна полица комплет вклучува (5) жица полиците и (4) 74 инч.Чување полиците & shelving единица совршен за користење во канцеларија, гаража, работилница, магацин, за складирање, дома, кујна, итн.Модерната и потполно функционален слободен стои багажник ќе се пополни вашиот семеен живот со забава.Индивидуални Полица Капацитет : 450 lb.Можете да го користите организираат ништо како микробранова печка, електричен апарат, организациски може, накит, вазни, книги и така натаму.Висок Квалитет на Проектирање и Изградба на Оваа единица е високо-квалитетни дизајн е комерцијални одделение и испорачува сигурен перформанси секој бизнис очекува и потреби.Стои багажник е лесно движење, која одговара на било кое место каде што ви треба.Тоа исто така им овозможува соодветен проток на воздух околу чуваат материјали, производи или состојки.Сет од 4 сплит ракави е предвидено за секоја полица, кои можат да се сместат импресивен 600 lb.

Спецификација

Избор на клиент