Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
PETMHS Жените Панк Отсечени се Подигнат Тело со Полно Strappy долна Облека Жартиера Ремени Поставите Еластичност Goth Клуб Запалено Носат

PETMHS Жените Панк Отсечени се Подигнат Тело со Полно Strappy долна Облека Жартиера Ремени Поставите Еластичност Goth Клуб

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Strappy.Произведено во Кина.Strappy со Полно Тело, Подигнат во Собата За Панк Мода Жените.Патент затворање.Суво Чистење Само.Материјал : Strappy(Еластичност).Големина : Погоден за повеќето жени,еластичен и прилагодлив ремени,може да се прилагоди според големината на телото.Може да Работи како Додатоци за да одговара со твоите различни видови на долна Облека.Користете Прилики : Совршен за наврати : партија,модна ревија,ТВ шоу и така натаму.Карактеристики : Strappy подигнат е панк готски моден дизајн,прави да изгледа повеќе шармантна и око-фаќање.Ова е Панк Тело Подигнат Ремени Материјал : Strappy Градите Обемот : (70-120 cm)( 27-47 инчи ) Половината : ( 60-100 cm ) ( 24-39 инчи) Хип : (31-47)инчен = (80-120cm) Нога Прстен : (16-21)инчен = (40-53cm) Препорачува Висина : 150 см - 180 см (59 инчи - 71 инчи) Препорачува Тежина : 35kg-70kg(77lb-154lb) Големина : големина може да се прилагоди слободно, погоден за S-XXL еластичен suspender одговара на сите телесните форми.Прилики : Клубови, Топки, Партии, Carnivals, Фестивали, Спална соба или рутински прилики Причина за препорака : На Панк Тело Подигнат е роден за вашата убавина, Тоа може да направи да изгледате поубаво и Модата.Услуги : ве Молиме слободно контактирајте со нас во секое време без разлика што е во пред-продажба или по-продажбата на сцената, и задоволни сме да одговориме на секој од вашите прашања.Ние си имаме свој фабрика и ние може да се добие OEM наредби за било прилагоди на големината.

Спецификација

Избор на клиент