Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
WEIDA Среќа Мачка Складирање Декорација Декорација Нов Дом Housewarming Нов Дом Подароци се Движат Подароци

WEIDA Среќа Мачка Складирање Декорација Декорација Нов Дом Housewarming Нов Дом Подароци се Движат Подароци

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Рап мачка складирање декорација, производ големина е 18x28cm, мала меморија.Устата е дизајниран со доволно големи concavity за да се обезбеди рамномерност на лак и да го истакнете практична вредност.Линиите се мазни и текстура е јасно, и гребенот е малку oriented_upward се за да го означите моден дизајн.Овој производ е погоден за дома декор, бар и продавница на декор.Одлично за подароци, собирање, сувенири, мебел,дом, канцеларија и студија соба décor.Тоа е и работата на уметноста и практичен производ, со користење на секоја педа простор за богатство секој ornament Name : Рап Мачка Складирање Decoration Material : Resin Style : едноставен и stylish Specification : 18x28cm.

Спецификација

18x28cm :

Избор на клиент