Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
AEINNE Запре Топката Пребивање,Скалило Нето Деца Бебе Оградата Балкон Пребивање Безбедност Најлон Backstop Цел Нето Мрежи Голф Бариера Замена за Заштита на Јаже Деца Жел?

AEINNE Запре Топката Пребивање,Скалило Нето Деца Бебе Оградата Балкон Пребивање Безбедност Најлон Backstop Цел Нето Мрежи

DEN 5231.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

▶ Запре Топката Пребивање Пакетот Вклучува : пребивање + ☛giveaway (јаже + авто-заклучување најлон кабел вратоврска). ▶ Backstop Пребивање Мрежа Големина*Јаже Дијаметар : 5cm(2")*3мм(3/25").Должина*Ширина : ве молиме бидете купување според вашите вистински потреби. ☛Имаме било каква друга големина (јаже дијаметар, mesh, должина * ширина) јаже нето, поддршка на прилагодување.Ако имате било какви прашања или потреби, ве молиме контактирајте со нас. ▶ Скалило Нето Двојно Игла Knotless Ткаење : оваа плетенка, knotless јаже изградба withstands носат и солза за подобро од стандардните извртени и заврзана сорти.напредни ув третман штити нето од сончевите зраци. ▶ Балкон Пребивање Црна Карактеристики : ☛мек материјал, светлина мрежа, мулти-слој искриват и weft, прецизни жици, изработка; ☛висока температура сончање, водоотпорен; ☛јасни линии, против пролизгување издржливост, анти-носат. ▶ Балкон Безбедност Нето Мулти-за употреба : семејството оградата балкон скалите безбедност нето banister скалило анти-мачка качување; ѕидот ,дома, тема партија хотели, куќи, кафе, bookshop, ресторан, декорација,виси и др; големи или мали изолација заштита, како на фудбалски терен, безбол поле, голф, итн. ●Ако имате било какви други големина барања, ве молиме контактирајте со нас.●Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете ги вашите вистински фидбек.●Ако сè уште не може да ја примите вашата цел после 20 дена, ве молиме контактирајте со нас.●Бидејќи производи треба да бидат маргинализирани, сите големини на производи ќе имаат разлика од плус или минус 6%.●Бидејќи на различни разбирање на вниманието и бојата на различни луѓе, не може да биде малку боја разлика, но во разумен опсег.

Спецификација

Избор на клиент