Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Вратата Стоп Гроздобер Леано Железо Птица Вратата Затка Тешки Декоративни Селски Вратата Тапа Против Пролизгување Вратата Џем Вратата Оптоварување Скулптура Ста

Вратата Стоп Гроздобер Леано Железо Птица Вратата Затка Тешки Декоративни Селски Вратата Тапа Против Пролизгување Вратата

DEN 719.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

ВРАТАТА ЗАТКА ГОЛЕМИНА И ТЕЖИНА, Големина : 5.5*8cm),Нето Тежина : 1.Вратата затка обезбедува ефективна сила за да се задржи вратата затворена или отворена и тешки дизајн не е лесно да се слајд нема да оштетување на подот.Оваа леано железо врата затка е тешка и ќе се одржи вашата врата се отвори со леснотија.Метална врата стоп ќе остане во вашето семејство со генерации.Оваа тешка должност вратата стоп е направен од рециклирани железо и да се третираат со посебен слој, давање на вратата стоп гроздобер или 'рѓосано изглед, додека за заштита на вратата затка од' рѓа и да се носат.0*7cm),Нето Тежина : 0.Поради прирачник за мерење на големината на табелата, ве молиме овозможи 0.Секоја куќа има врати и секој вратата може да се користи декоративни акцент.Антички, Рустикален Изглед Можете да го користите нашите леано железо doorstop како убава акцент парче што ќе комплимент вашиот дом d¦кор поради својот уникатен дизајн.Опис : совршен doorstop за секој дома на Врата застанува треба да биде и практичен и убава, бидејќи тие гости ги видите на нивниот пат кон куќата.5*8cm),Нето Тежина : 1.Ова е голема голема кат вратата стоп за вашата спална соба, бања, дете соба или патио вратата.Оваа декоративни вратата стоп е едноставна, но внимателен подарок идеја за секоја прилика : Божиќ, birthday (Роденден), Куќа Затоплување Партија, Свадба, Денот на Мајката.Овие старомодни вратата оптоварување се украсени со гроздобер дизајн да ја одредите вашата домашна топла, софистициран изглед.Солидна Леано Железо Нашата врата затка е направен од цврст леано железо.Тоа е затоа што doorstop не само служат за да го задржи вашето вратите отворени, но тие се начин на додавање убаво декоративни допир за вашиот дом.Оваа врата затка е применливо за висина помеѓу дното од вратата и земјата помалку од 1.IMES ТЕШКИ ОТКОЛКУ Гумени Врата Запира - Од леано железо вратата стоп е 11 пати од тешки гумени врата затка,тоа е повеќе лесно да се направи вашата врата секогаш отворени, дури и големи правец!леано железо материјал вратата затка е, исто така, долго време се користи,вратата стоп не е лесно доби штета и скршен!тоа е повеќе вреди отколку гумени врата затка.

Спецификација

Избор на клиент