Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
МД Црвено 4TB NAS Внатрешен Хард Диск - 5400 RPM Класа, SATA 6 Gb/s, SMR, 256MB Кеш, 3.5 - WD40EFAX (Продолжува)

МД Црвено 4TB NAS Внатрешен Хард Диск - 5400 RPM Класа, SATA 6 Gb/s, SMR, 256MB Кеш, 3.5 - WD40EFAX (Продолжува)

DEN 1919.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

Специјално дизајниран за употреба во NAS системи до 8 заливи.Поддржува до 180 TB/год работно оптоварување го оценувате го Оценувате се дефинира како количина на податоци за корисникот префрли до или од уред.Обем на работа Стапка на годишна (ТБ пренесени пати (8760/снимен моќ-на часот)).Обем на работа го Оценувате ќе се разликуваат на хардвер/софтвер компоненти.NASware фирмверот за компатибилност.Мали и дома канцеларија NAS системи во 24/7 средина. 3-годишно производителот е ограничен.Ова пред се во сопственост или обновена производ е професионално да се проверуваат и тестираат да работат и да изгледаат како нови.Како производ станува дел од Обновен, вашата дестинација за пред-сопственост, реновиран производи : купувачот го купува нов производ и го враќа или занаети тоа во понови или различен модел.Дека производот е прегледан и тестирани за да работат и да изгледа како нов од квалификуваните понудувачи.Тогаш, производот се продава како да се Обновува производ на .Ако не сте задоволни со купување, обновени производи ги исполнуваат условите за замена или рефундирање на под Обнови Гаранција.

Спецификација

Избор на клиент