Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Наочари Клешти Поставите,Acogedor Наочари Носот Клешти Подлога Менгеме Очила Поправка Монтажа и Прилагодување на Алатките,исто Така, за Поправка,Накит и Други Craftwor

Наочари Клешти Поставите,Acogedor Наочари Носот Клешти Подлога Менгеме Очила Поправка Монтажа и Прилагодување на Алатките,исто

DEN 357.36
 

Достапно за нарачка
Залиха

♥Висок квалитет, цврсти и долготрајни. ♥Користат за да им помогнат и на други алатка клешти за прилагодување. ♥Совршен за професионална употреба. ♥Лесно да се работи, лесен за употреба. ♥Оваа клешти е одлична за поправка очила, накит и други craftwork.Карактеристики : Висок квалитет, цврсти и долготрајни.Се користи за да им помогне на другите алатка клешти за прилагодување.Совршен за професионална употреба.Лесен за ракување, погодна за употреба.Оваа клешти е одлична за поправка очила, накит и други craftwork.Спецификација : Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик Облик : Остар Устата Апликација : Очила Боја : Сребро Вкупна Должина : Околу. 15.5 cm / 6.10 инчен Ширина : Прибл. 4cm / 1.57 инчен Тежина : 120g Количина : 1pc Забелешка : ве Молиме да го урне бела покривка на клешти пред да го користите.Пакет Листа : 1 x Наочари Клешти (Други предмети во сликата не се вклучени).

Спецификација

Избор на клиент