Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Pferd 31191340 Мелење Иглички ZY 0105 3 AWCO 320 J 5V

Pferd 31191340 Мелење Иглички ZY 0105 3 AWCO 320 J 5V

DEN 389.52
 

Достапно за нарачка
Залиха

Абразивни/Цврстина : awco J. Главата Ø x висина mm : 1.5 х 8. Се справи со Дијаметар mm : 3. Монтирани Точка цврстина Ј се направени од керамички обврзници и мешавина на абразивни зрна направен од бело спои алумина и сина керамички sintered корунд.Во комбинација на splitterfreudigem, scharfkantigem Бела Посебни спои алумина и авто-острат.

Спецификација

Избор на клиент