Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Лаптоп со LCD Горниот Капак за ACER за Брза SF314-55 SF314-55G Црна

Лаптоп со LCD Горниот Капак за ACER за Брза SF314-55 SF314-55G Црна

DEN 2320.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Со цел да се организира испорака за вас веднаш ,ве молиме да ни ги испратите вашите лаптоп број на моделот.Ако ви треба тоа во брзање, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе се реши за тебе, меѓутоа тоа треба дополнителна такса.За други лаптоп делови(LCD Горниот Капак-школка, LCD Пред Рамки-Б школка, школка околу тастатурата-Ц школка,Долниот База Случај Покрие-D школка), ако треба, ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, бидејќи многу лаптоп делови е качувањето.Било какви прашања ако имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.За други лаптоп делови(LCD Горниот Капак-школка, LCD Пред Рамки-Б школка, школка околу тастатурата-Ц школка,Долниот База Случај Покрие-D школка), ако треба, ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење, бидејќи многу лаптоп делови е качувањето.За други бренд, ве молиме не двоумете се да се информираат.За нејзината боја(Црвена,Розова,и другите) и keybaord издание(САД,велика БРИТАНИЈА,ЈП и други),ве молиме да ги споделите со нас, ние ќе се потврди и да се организира на производот што треба.Вашиот било истрага ќе се одговори најдоцна во рок од 12 часа.Во нормална состојба, превозот времето е 7-15 работни денови(Не вклучуваат далечински единици).Во нормална состојба, превозот времето е 7-15 работни денови(Не вклучуваат далечински единици).Било какви прашања ако имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ако ви треба тоа во брзање, ве молиме ги споделите со нас, ние ќе се реши за тебе, меѓутоа тоа треба дополнителна такса.

Спецификација

Избор на клиент