Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
NMKL38 Голема Конус Дијамант Малку, Cuticle Чисти Брус Електрични Датотека Помине Вежба Додатоци, Професионален Маникир Педикир Алатки (Среден - 5)

NMKL38 Голема Конус Дијамант Малку, Cuticle Чисти Брус Електрични Датотека Помине Вежба Додатоци, Професионален Маникир

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Coned главата дизајн е удобен за користење.Голема површина работи ефикасно.Одлична за чистење на ноктите cuticle, отстранување на callous кожата.Може да се користи како нокти малку или педикир малку.За професионална употреба, DIY помине уметност дизајн или нога нега.Карактеристики : Материјал : Дијамант, Plastic Bur Големина : 5 x 12.4 mm Package Содржина : 1 x Конус Дијамант Малку.

Спецификација

Избор на клиент