Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
До 2015 Горната Палуба САД Фудбал Хоби 12-Кутија Случај

До 2015 Горната Палуба САД Фудбал Хоби 12-Кутија Случај

DEN 7198.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Конфигурација : 12 Кутии по Случај. 18 Пакети по Кутија. 12 Картички по Пакет. До 2015 Горната Палуба САД Фудбал Хоби Кутија : - Собира првиот картички некогаш произведени за иднината колеџ и професионален фудбалски ѕвезди!Вклучува сегашните и идните ѕвезди како : - Dwayne Haskins - QB - Trevon Diggs - WR - Роберт Вашингтон - RB - Jared Mayden - CB - Тајлер Мал - TE -Грант Newsome - OT - Devontre Stricklin - WR - Рајан Newsome - WR - и многу повеќе!.Добиете неверојатен 12 хитови во секоја кутија!Вклучува : - Десет (10) autograph картички - Две (2) игра-носи сувенири картички Изглед за играта-да го носи печ картички #'d 99 и игра-носи сувенири од 2015 У-19 Меѓународна Чаша!.Конфигурација : 12 Кутии по Случај. 18 Пакети по Кутија. 12 Картички по Пакет. До 2015 Горната Палуба САД Фудбал Хоби Кутија : - Собира првиот картички некогаш произведени за иднината колеџ и професионален фудбалски ѕвезди!Вклучува сегашните и идните ѕвезди како : - Dwayne Haskins - QB - Trevon Diggs - WR - Роберт Вашингтон - RB - Jared Mayden - CB - Тајлер Мал - TE -Грант Newsome - OT - Devontre Stricklin - WR - Рајан Newsome - WR - и многу повеќе!Добиете неверојатен 12 хитови во секоја кутија!Вклучува : - Десет (10) autograph картички - Две (2) игра-носи сувенири картички Изглед за играта-да го носи печ картички #'d 99 и игра-носи сувенири од 2015 У-19 Меѓународна Чаша!.

Спецификација

Избор на клиент