Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
BBCVTREQAWedding Божиќ Candleholder Декорација Украси Европската Свеќа Носители Ретро Дневна Соба Маса Декорации Украси Романтична Вечера Свеќи Креативни Реквизити Светилник

BBCVTREQAWedding Божиќ Candleholder Декорација Украси Европската Свеќа Носители Ретро Дневна Соба Маса Декорации Украси

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Спецификации : стои девојка : 13.6 * 8.5 * 39.2.Клекнат девојка : 19.5 * 8 * 24cm.Материјал : синтетичка смола.Вкупната тежина : стои девојка : 620g.Клекнат девојка : 540g.Креативна личност, Десктоп девојка свеќа држачот.Користење на просторот : дневна соба, den, бар, влезот, биро.Домот свеќа носителот декорација, висок квалитет на метални материјали, electroplating процес, шупливи свеќа покритие, полн со нежност, да се создаде елегантен живот за тебе.Се создаде романтична и елегантен домашна средина.Елегантен стил : Европската пастирски стил, едноставно столб дизајн, направи вашиот дом повеќе уметнички.На дното е рамен, поставени непречено, мода и уметнички средства, со што новата визија, Божиќ свеќници, свадби, романтични ора, двојки' датира, верски поклони, сите може да се користи, дома табела декорација, Хотел атмосфера, кафуле, ресторан банкет, роденден фестивал, е многу добар празник декорација,Спецификации : стои девојка : 13.6 * 8.5 * 39.2.Клекнат девојка : 19.5 * 8 * 24cm.Материјал : синтетичка смола.Вкупната тежина : стои девојка : 620g.Клекнат девојка : 540g.Креативна личност, Десктоп девојка свеќа држачот.Користење на просторот : дневна соба, den, бар, влезот, биро.

Спецификација

Избор на клиент