Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Затворен Тип 36W 24V 1.5 преку RS-35-24 Meanwell AC-DC Единствен Излез RS-35 Серија ЗНАЧИ И Префрлување Напојување

Затворен Тип 36W 24V 1.5 преку RS-35-24 Meanwell AC-DC Единствен Излез RS-35 Серија ЗНАЧИ И Префрлување Напојување

DEN 1375.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Високо сигурен префрлување напојување можат да го издржат 5 G вибрации и 70 степен C висока работи прстен температура, и целата машина користи 105 степен C висока живот electrolytic capacitor.Тоа можат да го издржат 300 VAC напливот на текст за 5 секунди, и е погоден за тешка работна средина.Излез 36 W 24 V A. 1.5 Вистински инвентар и брза испорака.Типичен Стандард превозот е за 7-12 дена, повеќе од 2kg можно брод од страна на DHL / ФЕДЕКС за 3-5 дена. 100% оригинални,Ние може да се провери сериски број на meanwell веб-сајт.Ние не веруваме во евтини и весели.Прифатлива цена да се обезбеди квалитет и услуга.Купи тоа сега,заштеда на време,спаси живот.Оваа ставка ќе брод РС-35-24*1pcs + Бесплатен дар,уживаат во шопинг и се најдобро!.Оваа ставка ќе брод РС-35-24*1pcs + Бесплатен дар,уживаат во шопинг и се најдобро!.

Спецификација

Избор на клиент