Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
FMOGG Салон регулируема Облегалка Стил Стол Салон за Коса Стилист, Убавина Опрема Стол, Хидраулични Салон Стол за Стилизирање Тетоважа Стол за Салон за Убавина Опрем?

FMOGG Салон регулируема Облегалка Стил Стол Салон за Коса Стилист, Убавина Опрема Стол, Хидраулични Салон Стол за Стилизирање

DEN 1238.40
 

Достапно за нарачка
Залиха

Ако наидат на проблеми при користење, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!., класичен дизајн со модерни елементи, долг живот, висока сигурност, погоден за обликот на човековите назад. 【Стилски Берберот Стол】 : Дизајниран со едноставни линии и луксузен изглед, нашиот модерен стил стол дефинитивно ќе привлечат големи групи на клиенти за вашиот бербер.Направени на комерцијални одделение ПВЦ кожа, со дебел висока густина пена соочи се обезбедува пријатна место за вашиот клиент да се релаксираат. 【Исток да се Соберат】 : Нашиот стил стол е лесно да се соберат, и сите потребни додатоци се вклучени.И ПВЦ кожа е лесно да се исчисти и да се задржи траен убавина.Високо-квалитетни ПВЦ синтетички кожа-со текстура и сатенски финиш, водоотпорни, лесно да се чисти, пена пополнување-додадете удобност.Можете лесно да се соберат во кратко време според детални инструкции.Погоден за коса салони, козметички салони, тетоважа, продавници, итн.Исто така, се карактеризира со стилски потпирачи за раце, стабилна круг база, хидраулична пумпа, и chrome подложка за нозе кои ги обезбеди неверојатна удобност.2" висина на Седиште : 50-61cm/19.На backrest може да биде целосно поместување на 160° и прилагодлива опсег е широк, исполнување на потребите на различни сцени, како што фризура, бричење, и убавина.

Спецификација

Избор на клиент