Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Безбедносната Камера Заграда, Камера Заграда, Отпорен на Корозија за Вили Згради

Безбедносната Камера Заграда, Камера Заграда, Отпорен на Корозија за Вили Згради

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Надгради производ забранува лизгање и unstability, склопот на камерата заградата.Интегриран дизајн, сите круг на вредноста, лесен за инсталација и лесен за употреба.Избраниот квалитетен материјал, висока температура отпор, отпорност на корозија за максимална издржливост.Парична казна изработка, високо-одделение текстура, убава и исклучителна.Најголемите предности : нема рѓа, анти-статички, rainproof, анти-притискање.Функција : најголемите предности : нема рѓа, анти-статички, rainproof, анти-притискање.Избраниот квалитетен материјал, висока температура отпор, отпорност на корозија за максимална издржливост.Парична казна изработка, високо-одделение текстура, убава и исклучителна.Надгради производ забранува лизгање и unstability, склопот на камерата заградата.Интегриран дизајн, сите круг на вредноста, лесен за инсталација и лесен за употреба.Погодна за внатрешна и надворешна инженеринг инсталации, објекти, вили, хотели, КТВ, итн.Spezifikations : Состојба : Бренд New Material : ABSColor : White Size : Прибл.21*7.5*7.2 cm/8.3*3.0*2.8 in Package Тежина : Околу.78g/2.8 oz Package Листа : 1 * Камера Bracket1 * Завртка Bag1 * Wrench Note : 1. Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.Ви благодариме за вашето разбирање.2. Набљудувачите не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажуваат малку различен од вистинскиот објект.Ве молиме да земете во реалниот како стандард.

Спецификација

Избор на клиент