Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Halco BC8491 PAR38NFL17/930/Б/LED (82056) Светилки Сијалица Замена

Halco BC8491 PAR38NFL17/930/Б/LED (82056) Светилки Сијалица Замена

DEN 697.20
 

Достапно за нарачка
Залиха

Овој производ е Halco PAR38 NFL17/930/Б/LED (82056) Светилки Сијалица Замена.Целта на употреба за Осветлување & Фанови, електрични-апарати за домаќинство-фан-замена-делови.Произведени во Кина.Пакет димензии : 5.25" L x 5.25" W x 5.75" Х. Halco PAR38 NFL17/930/Б/LED (82056) Светилки Сијалица Замена PAR38 NFL17/930/Б/LED PAR-38 PAR38 PAR 38 PAR/38 17 вати (17w) 120 volt (120v) E26 (Среден Завртка) 3000 kelvin Универзална BC8491 Цел Кодови : PAR38 NFL17/930/Б/LED PAR38 NFL17930 BLED PAR38 NFL17 930 Б LED PAR38 NFL17-930-Б-LED Mfg.Prod Код : 82056.

Спецификација

Избор на клиент