Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Jeep Стрелка Патување Шетач од страна на Делта Деца, Кобалт Сина

Jeep Стрелка Патување Шетач од страна на Делта Деца, Кобалт Сина

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Кожа.Увезени.ИСКЛУЧИТЕЛНО ЛЕСНА АЛУМИНИУМСКА РАМКА : Шетач тежи 13 кг.Има до 50 кг.КОМПАКТЕН, ЕДНА РАКА ПАТИ : Укината димензии : 13"L x 8"W x 21"H Одобрени носат на големината лесно се вклопува во надземни авион кантите и автомобил водови Вклучува патна торба Собрани димензии : 24.4"L x 17.3"W x 37.7"Х. LUXE АКЦЕНТИ : Faux кожа дете бар е пренослив лесно оптоварување и истовар на вашето дете Надземни поврзана крошна блокови светлина и ветер : Чување на кош под рамка држи патување essentials на дофат.НЕПРЕЧЕНО ВОЗЕЊЕ : Сите тркала суспензија нуди мазна, стабилно возење 4" вртливата предни тркала ротира 360 степени за лесно маневрирање 5" заклучување назад тркала со еден чекор пауза Тркала се направени од издржлив СТП материјал.Тони безбедносни карактеристики : пет точки за безбедност подигнат со рефлексивни Pipping JPMA уверение; ги Исполнува или го надминува и ASTM и применливи CPSC стандарди. Под влијание на љубовта на големиот на отворено, Jeep Деца производи се создадени за малку авантуристи.

Спецификација

Избор на клиент