Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Косата Хемичар Penultimate Кокосови Влакна Колекција - Лукс 5 Парче Сет

Косата Хемичар Penultimate Кокосови Влакна Колекција - Лукс 5 Парче Сет

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Кокосово Масло го стимулира растот на косата навлегува длабоко во својата фоликулите.Кокосово масло промовира скалпот здравје борбата против ваквите проблеми како каснувања од инсекти, вошки и првут.Кокосово масло се додава сјајот, сјајот и мекоста на косата.Кокосово масло го спречува губење на кршење и подели завршува, кои придонесуваат за губење на должина.Кокосово Масло е исто така богата со витамини, минерали и други хранливи материи, придобивките од кокосово масло за коса се прошири за чување на вашата коса силна, сјајна и да изгледате одлично!.Уживајте во овие придобивки и повеќе кога ќе користите Penultimate Колекција која вклучува - 10 мл.Шампон и 10 мл.Клима уред, 12 мл.Длабоко Поправка Masque, и и 4 мл.Губење на Магла и 4 мл.Коса Серум.Лекување на вашата коса на придобивките од Кокосово масло, доведена до вас од страна на Коса Хемичар, водечки орган во за нега на коса.Вашата коса го заслужува тоа, и така ти!!.Сувост.Нервозни Скалпот.Кршливи Косата.Оштетена Коса.Чисти и ја зајакнува.Чиста кокос екстракт.Поздрав изглед на косата.Додава контрола, текстура и сјај.Ја спречува кршење на косата.Продорен формула.Длабоко поправка masque.Ја храни скалпот.Ја обновува косата.Ја штити сувата коса.Додава сјај.Ја храни скалпот.

Спецификација

Избор на клиент