Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Perportu-мин 1pcs Massager за Лице Подигнете Природни Жад за Нега на Кожата, Масажа Кристал Камен Guasha Одбор Слабеење Тенка Брадата Убавина Алатка 1GUAuaL-7-013-E

Perportu-мин 1pcs Massager за Лице Подигнете Природни Жад за Нега на Кожата, Масажа Кристал Камен Guasha Одбор Слабеење

DEN 1888.80
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тие се исто така совршени како џеб камења,подароци и многу повеќе!.Совршен подарок за почетници или се соберат кристали.Секој суровини камен е нерегуларни, боите и формите се непроменливи.Исто така, количините на камења зависи од нивните димензии и тежина!.Груба камења се прекрасни за мрежите,медитација,чакра работа,реики исцелување,дома decors.Разговор стартер за забава,забавни или за почетници или практиканти кои сакаат да се балансираат нивните Центри, собираат кристали, или само да се постави една убава релаксирачки простор!.

Спецификација

Избор на клиент