Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
JINLI-СЛУЧАЈ RRRren 3.175 mm месо тело Двојно Флејта Директно Гравирање Алатки за Тврдо Мелење Машина (Димензии : 2ZJ3 4501)

JINLI-СЛУЧАЈ RRRren 3.175 mm месо тело Двојно Флејта Директно Гравирање Алатки за Тврдо Мелење Машина (Димензии : 2ZJ3

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Тип : Крајот Мелница.Материјал : Карбид.Дијаметар : 3.175. Вкупна Должина : 38. Диплома : R0.1. Со користење на Двете/Двојно Flute Директно Рутер v-тип малку, сечење на подолу материјал станува лесна работа за вас.сите состав материјали, иверица, тврдо и redwood Poly Винил Хлорид, пластични board Acrylic, двојна боја, плоча,месинг, алуминиум и др.

Спецификација

Избор на клиент