Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
UKCOCO Види Случај Покрие Компатибилен со Huami AMAZFIT GTR 2 - TPU Екран Заштитници Покрие Smart Watch Екран Заштитник Smart Shockproof Случај Покрие Браник Заштитник

UKCOCO Види Случај Покрие Компатибилен со Huami AMAZFIT GTR 2 - TPU Екран Заштитници Покрие Smart Watch Екран Заштитник

DEN 203.76
 

Достапно за нарачка
Залиха

На сеопфатна заштита дизајн го прави екранот и четири страни на watch не рбет и испукани, спречување прашина, отпечатоци од прсти, гребнатини, паѓање и да Падне на земјата.Не е лесно да се деформира и да се сврти жолта.Силна заштита : Ова AMAZFIT GTR 2 види маска може да се обезбеди сеопфатна заштита за вашиот smartwatch.Пакет Вклучувајќи 1*види случај капак.Точната дупка cutouts направете го тоа лесно да пристапите до сите контроли, копчиња, сензори и да се види функции, како и за полнење, без отстранување на случај, иако имаат поголема заштита.Прецизни исечок : Нашата AMAZFIT GTR 2 види екран заштитник е дизајниран со прецизни cutouts.Кога сакате да го отстраните, ќе може да се отстранат само со тоа директно.Го види предизвикува штета или гребење.

Спецификација

Избор на клиент