Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
banapoy Бебе Седиште Рака Pushchairs Шетач Safty Појас Појасот Еколошки Подигнат Појас Бебешките Колички Колички за Бебе Столици

banapoy Бебе Седиште Рака Pushchairs Шетач Safty Појас Појасот Еколошки Подигнат Појас Бебешките Колички Колички за Бебе

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Направен од висок квалитет на најлон и пластични материјали, тоа се еколошки безбедни и издржливи.Пластични тока е здрав и е лесно во прилог на стол со рамо, рака и појас.Тоа е лесно да се отвораат и затвораат, без да потрошите многу време.На 5‑точка појасот е многу лесен за употреба и го подобрува безбедноста на бебето.Тоа исто така може да се користи како 3‑точка појасот без употреба на рамо, рака.Совршен за повеќето бебе високи столчиња, колички, pushchairs, бебешките колички, бебе столици и повеќе.На рамо ремени, ремени и крстот ремени се прилагодливи, и родителите може да се прилагоди нив да се вклопуваат во шетач или бебешко седиште, така што бебето може да седи удобно.Ова 5-инчен појасот е направен од високо-квалитет најлон и пластични материјали, која е безбедна и издржливи.Карактеристики : 1. Направен од висок квалитет на најлон и пластични материјали, тоа се еколошки безбедни и издржливи.2. Совршен за повеќето бебе високи столчиња, колички, pushchairs, бебешките колички, бебе столици и повеќе.3. Пластични тока е здрав и е лесно во прилог на стол со рамо, рака и појас.Тоа е лесно да се отвораат и затвораат, без да потрошите многу време.4. На рамо ремени, ремени и крстот ремени се прилагодливи, и родителите може да се прилагоди нив да се вклопуваат во шетач или бебешко седиште, така што бебето може да седи удобно.5. На 5-точка појасот е многу лесен за употреба и го подобрува безбедноста на бебето.Тоа исто така може да се користи како 3-точка појасот без употреба на рамо, рака.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Бебе Седиште Подигнат Belt Material : Најлон + Plastic Color : Black Shoulder Рака : Прибл. 70-75см / 27.6-30in Belt : Прибл. 60-65cm / 23.6-25.6 in Cross Рака : Прибл. 50-55cm / 19.7-21.7 in Weight : Прибл. 129.6 g / 4.6 oz Package листа : 1 * Бебе Седиште Подигнат Појас.

Спецификација

  :

Избор на клиент