Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Премиум Шопинг Количка Корица & Висок Стол Маска, Лесно Се Инсталира, Подигнат Систем, Мека Удобност Тапацир, Универзална Големина (Диносаурус)

Премиум Шопинг Количка Корица & Висок Стол Маска, Лесно Се Инсталира, Подигнат Систем, Мека Удобност Тапацир, Универзална

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Оваа корица вклопува шопинг коли предвидено од страна Walmart, Целни, Costco и повеќето намирници синџири.Оваа маска вклучува уредот во држачот и три монтажа куки за играчки.Машина Перат и ЛЕСНО "се СВИТКА НАСТРАНА" МЕХАНИЗАМ.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Пред складирање торба, Јасна телефон џеб и Две играчка циклуси.Овој производ ја покрива целата седење на количката за максимална заштита.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Универзална одговара најмногу на шопинг коли како Walmart, Целни Costco итн.Оваа маска им понуди малку еден удобен и чисти седиштето на јавното шопинг коли и високи столчиња.На отпадот за околу рака може да бидат построги со едноставно се повлече од една страна.Печати на враќање превозот етикета.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Капакот е машина перат и можат да бидат ставени во посува, како и.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Оваа маска ќе ги собере сите висок стол е предвидено од страна на ресторани.Супериорен изгради квалитет им овозможува на оваа маска да трае по многу го користи!КАРАКТЕРИСТИКИ : Оваа маска е дизајниран да биде КАВГА СЛОБОДЕН!Тоа ви овозможува да се обезбеди покривање лесно и брзо со прикачени врски.Супер мека ткаенина & екстра-голема дизајн за целосна покриеност.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Прилагодливи безбедност рамо темперамент и половината појас систем за дополнителна безбедност.ЦЕЛИОТ КАПАК МОЖЕ да БИДЕ ИНСТАЛИРАН И ОБЕЗБЕДЕНИ СО ЕДНА РАКА!На искористување на системот му помага на вашето дете седат во количката или висок стол, додека со користење на покритие.ЛЕСЕН за СКЛАДИРАЊЕ И ЗАШТИТА : удобен и трајни полиестер складирање торба е изграден во покрие, па на капак може да биде свиткан директно во складирање торба лесно се овозможувајќи за полесно мобилност.

Спецификација

Избор на клиент