Населба 0 0.00

0-Написи
Почит 0.00
Тотализиран 0.00
Idealiy Слон Зима Вратата Фиока Повлече Справи со Мебел и Декорација на Кујната Кабинет тоалетка

Idealiy Слон Зима Вратата Фиока Повлече Справи со Мебел и Декорација на Кујната Кабинет тоалетка

DEN 0.00
 

Достапно за нарачка
Залиха

Abs.ГОЛЕМИНА : Рачки-1.18x0.82x0.78 во/3x2.1x2 cm,Завртки-постојат две големини на располагање(1.1 ВО/1.37 ВО).МАТЕРИЈАЛ : Стакло површината и пластична база,им даде на вашиот дом или канцеларија добра декорација со уникатни печати.ПРИМЕНА : Одлична за кабинет, фиока, градите, отпадоци, салон, ковчегот, расадник и така натаму.INSTALLION : Лесно да се инсталира.Најдете позиција каде што сакате да се инсталира на табла и ударна дупка , а потоа да помине на завртката од задниот дел на авионот и конец тесни на knob.Бидете внимателни во текот на работата.ГАРАНЦИЈА : Ако поради некоја причина не сте 100% задоволни со нашата копчиња, ве молиме ги споделите со нас и ние веднаш ќе рефундирање на вашите куповна цена или ви испрати замена.Спецификации : Име : Фиока Повлече Handles Diameter на фиока рачки-1.18",декорирање на вашиот кабинет, фиока, градите, отпадоци, салон, ковчегот, итн со уникатен дизајн.Функција : Тоа сјаат и изгледа многу убава.Тоа е еден магичен ефект во украсување.Liven до вашиот мебел, и додадете елегантен карактер до вашиот дом.Лесен за Инсталација : Најдеме позицијата каде што сакате да се инсталира на табла и ударна дупка , а потоа да помине на завртката од задниот дел на авионот и конец тесни на knob.Нашите завртката е околу 2,6 cm долги, ве молиме имајте во вашиот кабинет дебелина пред да нарачате.Бидете внимателни во текот на работата.Пакетот вклучува : 4 X долго завртка (1.1")4 X краток навој(1.37".

Спецификација

Избор на клиент